Progrmació BD ....
06:00 Notícies 3/24 |
07:29 TN Matí |
08:30 Els Matins -
+ info
|
11:00 Planta baixa -
+ info
|
13:54 Telenotícies comarques |
14:30 Telenotícies migdia |
15:45 Cuines -
Empanada de bonítol
|
16:07 L'últim xou -
Episodi 6
|
16:58 Tot es mou |
20:15 Està passant -
+ info
|
21:00 Telenotícies vespre |
22:06 Pel·lícula -
El franctirador
|
00:26 Més 324 |
02:00 Notícies 3/24 |
|
Progrmació BD ....
|
Progrmació BD ....
06:00 Tork -
El tiangle màgic
|
06:11 Les Tres Bessones -
La princesa i el pèsol
|
06:34 Les Tres Bessones -
Les Tres Bessones i Velázquez
|
06:57 El Zack i el Quack -
Goril·les espacials desplegables
|
07:08 El Zack i el Quack -
Despleguem un rescat
|
07:18 El Zack i el Quack -
La doctora Pop
|
07:29 Les investigacions de la Mirette - No us oblideu de la Mirette |
07:40 Les investigacions de la Mirette -
Estovament
|
07:52 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
L'or de les bèsties
|
08:03 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
La Marian desapareix a poc a poc
|
08:14 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
El xèrif Robin
|
08:28 Pingu -
En Pingu, aprenent de mag
|
08:33 Pingu -
En Pingu i l'osset de peluix
|
08:38 Pingu -
En Pingu i la flauta màgica
|
08:43 Pingu -
El viatge d'en Pingu
|
08:48 Pingu -
El desig d'en Pingu
|
08:54 Pingu -
En Pingu surt d'excursió amb l'escola
|
08:59 El Mic i els seus amics -
Anem al mar
|
09:24 BabyRiki -
Small houses
|
09:29 Counting with Paula -
The lost plane hunt
|
09:40 BabyRiki -
Play time
|
09:45 BabyRiki -
Games
|
09:50 Els germans Kratt -
Un elefant a casa
|
10:15 Els Mini Ninges -
El guardià
|
10:26 Els Mini Ninges -
El capvespre de la Màgia Kuji
|
10:38 Els Mini Ninges -
La Shoko i les fades
|
10:49 Els Mini Ninges -
El somni premonitori
|
11:00 Mike el magnífic -
Quin circ!
|
11:07 Mike el magnífic -
La pista de gel
|
11:14 Mike el magnífic -
El xèrif Mike
|
11:23 Espies de veritat -
Gimnastes malignes
|
11:45 Espies de veritat -
Els pizzers malvats
|
12:07 Les aventures de Riff i Flat -
El viatge
|
12:19 L'inspector Gadget -
Madhenge
|
12:30 L'inspector Gadget -
L'herba Madgatera
|
12:40 L'inspector Gadget -
Pandamònium
|
12:50 L'inspector Gadget -
Fugint d'una sala amb vistes
|
13:02 En Grizzy i els Lèmmings -
Inspector Grizzy
|
13:09 En Grizzy i els Lèmmings -
Estampat d'ós
|
13:16 En Grizzy i els Lèmmings -
L'osset de peluix
|
13:22 En Grizzy i els Lèmmings -
Un ós intel·lectual
|
13:29 En Grizzy i els Lèmmings -
Os ostentós
|
13:38 En Grizzy i els Lèmmings -
El secret de la recepta
|
13:45 En Grizzy i els Lèmmings -
El somni d'un ós d'estiu
|
13:51 En Grizzy i els Lèmmings -
Lemmings marcials
|
13:58 En Grizzy i els Lèmmings -
Ós constructor
|
14:05 Les Sisters -
La guerra de les paparres
|
14:16 Les Sisters -
Desconnectades
|
14:28 Les Sisters -
El peluix de la sort
|
14:40 Les Sisters -
Por en família
|
14:51 Les Sisters -
Nòvios i peluixos
|
15:05 El detectiu Conan -
El misteri teatral d'en Conan i l'Ebizo (1a part)
|
15:28 El detectiu Conan -
El misteri teatral d'en Conan i l'Ebizo (2a part)
|
15:52 El xai Shaun -
Enganxat
|
15:58 El xai Shaun -
Una ovella somnàmbula
|
16:04 El xai Shaun -
Salveu l'arbre!
|
16:10 El xai Shaun -
La fada de les dents
|
16:18 Les Tres Bessones -
La volta al món en 80 dies
|
16:44 Les Tres Bessones -
Les Tres Bessones i la màquina del temps
|
17:08 Pingu -
En Pingu i el peix gros
|
17:13 Pingu -
En Pingu se'n va de visita
|
17:18 Pingu -
En Pingu se'n va a pescar
|
17:23 Pingu -
La guerra de boles de neu
|
17:29 El Mic i els seus amics -
Cantem amb el Mic la cançó Peix, peixet
|
17:55 Una mà de contes -
La llibreta de l'avi Celestí
|
18:03 Una mà de contes -
Si us plau, un conte
|
18:12 Bob, el manetes -
La Panxona porta els nens a l'escola
|
18:22 Bob, el manetes -
La casa Bob
|
18:31 Bob, el manetes -
El pastor Llampec
|
18:39 Bob, el manetes -
El llenyataire Carbassot
|
18:48 Bob, el manetes -
Corró, el gat verd
|
18:57 El xai Shaun -
El superxai
|
19:04 El xai Shaun -
Mantenir la pau
|
19:10 El xai Shaun -
Has ficat la pota
|
19:16 El xai Shaun -
A fet i a xisclar
|
19:23 El xai Shaun -
Investigació a la granja
|
19:29 El xai Shaun -
La peça que falta
|
19:35 El xai Shaun -
El pelut pelat
|
19:44 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
Sherwood crema
|
19:55 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
Lladres invisibles
|
20:08 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
El cavaller del cor de pedra
|
20:19 Robin Hood, el trapella de Sherwood -
El cavaller Robin
|
20:31 Mike el magnífic -
Per un tall de pizza
|
20:38 Mike el magnífic -
Llums, càmera... inacció!
|
20:45 Mike el magnífic -
Tortugues elèctriques
|
20:51 Mike el magnífic -
La caseta de gos
|
20:59 Dinàmiks -
La papallona fluorescent
|
21:27 En Grizzy i els Lèmmings -
Sonata en ós major
|
21:34 En Grizzy i els Lèmmings -
L'ós dels ous d'or
|
21:42 En Grizzy i els Lèmmings -
Memòria d'ós
|
21:48 En Grizzy i els Lèmmings -
Control remot
|
|
Progrmació BD ....
06:00 Ral·li - WRC Ral.li Estònia 2a.etapa |
06:27 Ral·li - WRC Ral.li Estònia 3a.etapa |
06:53 Superbikes - Mundial Superbikes Terol: SBK Race 1 |
07:39 Superbikes - Mundial Superbikes Terol: SSP Race 1 |
08:25 Superbikes - Mundial Superbikes Terol: SSP300 Race 1 |
09:07 Bàsquet: lliga catalana - Final |
10:59 Pel món amb Te Radar -
Aliments de proximitat
|
11:21 Pel món amb Te Radar -
Disseny
|
11:44 Meravelles naturals del món: La vida al límit -
Meravelles aquàtiques
|
12:35 Thalassa - Mallorca, laberint de coves |
12:48 Thalassa - El somni de Carl Faust |
13:03 L'Ebre, camins d'aigua -
D'Alfaro a Saragossa
|
13:34 L'Ebre, camins d'aigua -
De Saragossa a Mequinensa
|
14:04 Insectes -
Austràlia
|
14:33 Cuina nòrdica amb Tareq Taylor -
La costa occidental de Suècia
|
15:04 Viatge a peu -
En mig del no res
|
15:58 Programes Externs Esports - Tòfol Castanyer, 54 cims a Mallorca |
16:01 Zona zàping |
16:37 Aire Lliure -
Terra de vinyes
|
17:21 Temps d'aventura |
17:43 Programes Externs Esports - Adolf Silva, raider BMX |
17:55 Programes Externs Esports - Sobrevolant el Pedraforca |
17:58 Vòlei Platja - Vòlei Platja: Campionat Catalunya Final Femenina (Cambrils) |
18:46 Vòlei Platja - Vòlei Platja: Campionat Catalunya Final Masculina (Cambrils) |
19:32 Especials Esports - 360: 82 Cims |
19:45 Programes Externs Esports - Ciclisme: Memorial Pere Vilardebó |
19:59 KM 0 -
+ info
|
20:21 Especials Esports - 360: Joan Lacueva, assistent d'Aleix Espargaró |
20:25 Nascar - Nascar Darlington |
21:57 NHL - NHL: Final Conferència Oest Vegas-Dalllas 1r.partit |
23:29 Temps d'aventura |
23:51 Programes Externs Esports - Adolf Silva, raider BMX |
00:05 324 Esports -
+ info
|
00:30 Nascar - Nascar Darlington |
02:02 324 Esports -
+ info
|
02:27 Aire Lliure -
Terra de vinyes
|
03:09 324 Esports -
+ info
|
03:30 X-Games 2020 - Aspen Men's Snowboard Big Air Final |
04:05 X-Games 2020 - Aspen Men¿s Ski Big Air Final |
04:39 X-Games 2020 - Aspen Men's Ski Slopestyle Final |
05:22 X-Games 2020 - Aspen Men's Snowboard Knuckle Huck |
|