Progrmació BD ....
|
Progrmació BD ....
|
Progrmació BD ....
06:01 Tork -
Els clons d'en Batt
|
06:07 Tork -
Tombarelles
|
06:13 Tork -
El festival animal
|
06:19 Tork -
L'aprenent de bruixot
|
06:31 Les Tres Bessones -
Les Tres Bessones i les pirates
|
06:54 Les Tres Bessones -
Frankenstein
|
07:18 Pat, el carter: Servei d'entregues especial -
El telescopi del Charlie
|
07:33 Pat, el carter: Servei d'entregues especial -
Els ratpenats frugívors
|
07:46 Pat, el carter: Servei d'entregues especial -
Uns ous molt valuosos
|
08:00 El Mic i els seus amics -
+ info
|
08:28 Lulú Brum-brum -
Campions d'eslàlom
|
08:42 Lulú Brum-brum -
El tresor de l'hort
|
08:53 Lulú Brum-brum -
Estimat diari
|
09:11 Els germans Kratt -
El què de les praderies
|
09:34 Els germans Kratt -
El misteri de la praderia
|
09:59 Kung Fu Panda: Llegendes increïbles -
Amb cinc ja n'hi ha prou
|
10:22 Kung Fu Panda: Llegendes increïbles -
La nòvia del Po
|
10:44 L'Òliba i companyia -
Joc olivirtual
|
10:51 L'Òliba i companyia -
Blancòliba i els set nans
|
10:57 L'Òliba i companyia -
Olibiatge al centre de la terra
|
11:04 L'Òliba i companyia -
Erugues olibalèctriques
|
11:16 Espies de veritat -
Uns nois de somni
|
11:37 Espies de veritat -
Viatge al futur
|
12:02 Gat i gos -
El gos bomber / Concurs de gossos
|
12:25 Gat i gos -
Xiscleta sobre gel / Records no, gràcies
|
12:53 Rekkit, el conill màgic -
Control
|
13:05 Rekkit, el conill màgic -
Uns braçalets nous
|
13:16 Rekkit, el conill màgic -
La identitat del Lorne
|
13:27 Rekkit, el conill màgic -
Conill busca feina
|
13:43 Shin Chan -
Endavant, Directorman / Ei, que la senyoreta Yoshinaga fa vida de casada
|
14:04 Shin Chan -
Els supergermans: El gran combat del segle
|
14:37 El detectiu Conan -
El monstre de la mansió de l'aranya: el crim
|
15:00 El detectiu Conan -
El monstre de la mansió de l'aranya: les sospites
|
15:26 Bola de drac -
Lanx, la noia misteriosa
|
15:47 Bola de drac -
Buscant pedres
|
16:13 Kung Fu Panda: Llegendes increïbles -
La revolta del jovent
|
16:34 Kung Fu Panda: Llegendes increïbles -
Quin corcó!
|
16:58 Dora, l'exploradora -
Fast, Tico!
|
17:26 El petit drac Coco -
El lloc perfecte
|
17:38 El petit drac Coco -
Dormit al ras
|
17:48 El petit drac Coco -
Singlot
|
18:00 El Mic i els seus amics -
+ info
|
18:30 Loopdidoo -
El bub-bub dorment
|
18:36 Loopdidoo -
Un rècord sense precedents
|
18:43 Loopdidoo -
En Loopdidoo abusa
|
18:50 Bola & Bill -
El Bill en fa un gra massa
|
19:02 Bola & Bill -
El monstre del parc
|
19:13 Bola & Bill -
Rock'n'Bill
|
19:29 Els germans Kratt -
El misteri dels cucs
|
19:51 Els germans Kratt -
Delícies d'ornitorinc
|
20:15 Gat i gos -
Sumo al restaurant / Hotel Gat i Gos
|
20:38 Gat i gos -
El Gat i Gos os al rodeo / Dents per dos
|
21:08 El detectiu Conan -
El celler tancat
|
21:30 El detectiu Conan -
El viatge misteriós per la platja del sud de Kishu (1a part)
|
|
Progrmació BD ....
06:07 Fórmula E - Fórmula E Montreal |
07:24 Fórmula E - Fórmula E Montreal |
08:39 Programes Externs Esports - CrossFit 2016 Progr.1 |
09:27 Ral·li - WRC Ral.li Finlàndia 3a. etapa |
09:53 La Fórmula - La Fórmula: G.P. Hongria |
10:56 La vida secreta dels llacs -
Tonié Sap: El cor de Cambodja
|
11:47 Ray Mears a les terres del nord -
La costa del Pacífic
|
12:46 GR Barcelona -
La gran quadrícula
|
13:15 GR Barcelona -
Retrats d'un article
|
13:43 Assaboreix el món amb en Pascal -
Capítol especial: resum de final de temporada
|
14:06 A taula -
A les Illes Hèbrides
|
14:33 A taula -
A Ístria
|
15:00 GR Terres del sud -
La ruta del Cister, cap. 2
|
15:41 Ray Mears a les terres del nord -
El comerç de pells
|
16:41 Thalassa - Lisboa, retorn al mar |
17:00 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:Barbara/Fernanda(BRA)-Heidrich/Verge-Depre(SUI) |
17:56 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:Alison/BrunoSchmidt(BRA)-Plavins/Regza(LAT) |
19:01 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:PedroSolberg/Guto(BRA)-SeidlRob/Winter(AUT) |
20:00 Esport Club -
+ info
|
21:01 Nascar - Nascar Pocono Raceway |
22:36 KM 0 -
+ info
|
23:01 Esport Club -
+ info
|
00:05 324 Esports -
+ info
|
00:28 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:Barbara/Fernanda(BRA)-Heidrich/Verge-Depre(SUI) |
01:23 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:Alison/BrunoSchmidt(BRA)-Plavins/Regza(LAT) |
02:19 Programes Externs Esports - Mundial Volei Platja:PedroSolberg/Guto(BRA)-SeidlRob/Winter(AUT) |
03:15 Fórmula E - Fórmula E Montreal |
04:30 Fórmula E - Fórmula E Montreal |
|